Czech players, over here! (Češi sem! a Slováci taky samozřejmě :D )

  • Je to tak jak píše Zyrtell. V části fóra modding je debata o tom závaží, které dotyčný dělal. Co jsem to zběžně procházel, tak postupoval zatím pokus omyl a na základě vzorů modů, které jsou vmyslím někde mezi složkami hry. Použil pluh. Z toho vyplývá i jeho konstatování, že u toho modu závaží špatně funguje zavěšení na předek, avšak na zadní ramena to zvedá v pořádku.
    Já osobně jsem také ještě nezkoušel ani kouknout do editoru, tudíž nemohu soudit. Ale podle obrázků atp. to bude jistě o dost jednodušší než v GE.

    Ještě tomu nechám nějakou dobu, stejně na to teď není moc času.


    CPU Type - Intel(R) Core(TM) i5-4460 CPU @ 3.20GHz
    GPU Type - Graphics Chipset AMD Radeon R9 280X 3,072 GB GDDR5
    GPU Driver - Radeon Software Version 17.12.1
    RAM - 8 GB
    Win 7 64bit
  • Ahoj,
    odinstaloval jsi též launcher přes ovládací panely. Ještě jsem novou aktualizaci neměl čas zkusit, ale asi by se měl stáhnout ze stránek nový launcher a přes něj pak nainstalovat hru znova.

    Snad to k něčemu bude.


    CPU Type - Intel(R) Core(TM) i5-4460 CPU @ 3.20GHz
    GPU Type - Graphics Chipset AMD Radeon R9 280X 3,072 GB GDDR5
    GPU Driver - Radeon Software Version 17.12.1
    RAM - 8 GB
    Win 7 64bit
  • Nový update

    koukám že jsem asi jediný co má problém se spuštěním hry po novém updatu....už mě to začíná točit...začalo to tím že jsem aktualizoval hru na 0.9.9 hrál jsem hru uložil a druhý den ji chci spustit ...pustím launcher a ejhle byl jsem odhlasen....tak se prihlasim a dal jsem aktualizovat...zacal se stahovat y pak naskocila tsbulks vsechna práva vyhrazena(řešil jsem to bez uspechu)...tak jsem teď přeinstaloval win opět bez úspěchu pokaždé jsem odhlasen a pokaždé musím stáhnout aktualizaci...další věc je launcher mám stále 4.5 a má být 4.6....ale já mám stále 4.5 a neustále jsem odhlasen...A to jsem vše odstranil i pro instalaci win.. tudíž to nechápu. A i nový launcher jak mají psáno na foru..pokud by někdo měl stejný problém a věděl by si s tim rady...tak bych byl moc rád...protože už s toho začínám být otrávený...hlavně pokaždé se prihlasovat a stahovat znovu a znovu celou hru.
  • Možná tento příspěvek nebude až tolik přínosný, avšak co máš za systém a Windosy? Třeba to může taky souviset. Zkus tu pro jistotu vypsat konfiguraci Tvého systému. Jak píše TheCoCe, ačkoliv se ví o závadě, ale nyní neví jak ji odstranit. Tenkrát třeba měl mmmBetty problém s klávesnicí. Asi jedinému na světě nekomunikovala hra s klávesnicí. Zkoušelo se všechno možný a pak po dalším updatu myslím, nebo po x přeinstalovaní to začlo chodit.

    Bohužel jak je mraky variant konfigurací systémů, tak se pak těžko radí. Jak vidno, mnohdy jednomu vše šlape suprově a jinému se dějí všelijaké zádrhele.

    Nepropadal bych panice a v nejhorším posečkat a vypsat co nejvíce infa, což jsi již udělal. Věřím, že se to časem vyřeší. Je mi to jasný, že je to protivný, protože nemůžeš hrát, ale co se dá dělat.


    CPU Type - Intel(R) Core(TM) i5-4460 CPU @ 3.20GHz
    GPU Type - Graphics Chipset AMD Radeon R9 280X 3,072 GB GDDR5
    GPU Driver - Radeon Software Version 17.12.1
    RAM - 8 GB
    Win 7 64bit
  • Vypuštění na steam

    Zdarec lidi...musím říct že hra poskočila kupředu...ale je tu mnoho chyb...který by měli být před vypuštěním na steam...jinak se obávám vélkého neúspěchu a to bych velmi nerad....protože hru podporují od začátku...protože konečně někdo vytváří simulátor!!!!velmi se těším na balíček se stroji ...který máji vypustit příští týden!!!A samozřejmě držím pěsti ať to nepustí dřív než to bude aspoň bez závažných chyb :thumbsup: