Problem

  • Witam . Zapłaciłem za grę ale po pobraniu nigdzie jej nie mam :(

    Witam Jaroslaw Masalski


    Dziękujemy za wsparcie z 59,00 €
    Z TWOJA Pomocą możemy rozwijać Jeszcze bardziej fajne rzeczy dla Bydła i upraw w Przyszłości.
    Przegląd darowizna

    Twoja nagroda: Przełęcz Sezon 2 lata
    Wszystko Cyfrowy pobrania CnC DLC zrobić 2 lat począwszy od version 1.0 Wydania. obejmuje:
    • x CnC Sezon Przełęcz ważna przez 2 lata
    • x Bydła i uprawy - wczesny Dostęp - Downloadversion
    • x Bydła i uprawy - końcowa version 1,0 - Downloadversion
    • x Kickstarter zwolennicy wyłącznym ciągnik (DOSTĘPNE W version 1.0)
    • x „Zwolennikiem od pierwszej Godziny - Srebro” - CnC Odznaka Społeczność
    • x Imię i NAZWISKO wagowo końcowych napisach (opcjonalnie)
    Pozostało TYLKO 223
  • PL:
    1) Po pierwsze nie zapłaciłeś za grę tylko wsparłeś jej produkcję. Twórcy jako bonus obiecali dostęp do gry wspierającym. To oni decydują kiedy i na jakich zasadach go otrzymasz.
    2) Po drugie ogarnij się i nie spamuj po angielskiej części forum postami po polsku.
    3) Po trzecie poczytaj forum. W chwili obecnej nie można już pobrać za pomocą launchera wersji demo. Serwery twórców już nie pozwalają launcherowi pobrać danych gry. Myślę, że to nie bład tylko zamierzone działanie twórców. Tech demo pewni było do pobrania przez pewien ograniczony czas.

    ENG:
    1) First - you don't pay FOR THE GAME. Just donate development process. Developers as a bonus will give game access for backers. But on time and conditions which they set.
    2) Second - don't spam posts wrote in polish on this part of forum.
    3) Third - Read forum topics. Now developers servers form which launcher was dowloading data are offline/not working. For me it is not a bug. I think tech demo was made by MBB as time ranged access.